Kurumsal

Hakkımızda
Hayatı kolaylaştıran projelerin geliştirilmesi ve hayata geçirilmesi amacıyla kurulmuş olan firmamız; kaliteden taviz vermeyen, insanı ve çevreyi daima en büyük öncelik sayan çalışma yapısıyla ön plana çıkmıştır. Müşteri memnuniyetini daima ilk sıraya alarak projelerini realize eden Merhan İnşaat, hizmetinin kalitesini artırmak için sektördeki yenilikleri yakından takip etmektedir.

Hem işçiliğe hem de kullanılacak olan malzeme seçimine önem vererek hayatı işimizin merkezinde tutarak sektöre güvenli ve ekonomik çözümler getiriyoruz. Sektördeki yenilikleri takip etmekle kalmıyor, pazardaki talepleri de yakından takip ediyoruz. Üstlendiğimiz taahhütleri tam zamanında ve beklentinin üzerinde kalite seviyesinde teslim eden Merhan İnşaat sektörün önde gelen firmalarından birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. İnşaatını gerçekleştirdiğimiz her konumun değerine değer katmayı amaçlıyor, yönetmeliklere uymaya özen gösteriyoruz.

Yapılarımızın hem iç mimarisine hem de dış mimari tasarımlarına dikkat etmekle kalmıyor, yapıların fonksiyonel olmalarını göz önünde bulundurarak inşa ediyoruz. İş ahlakından ödün vermeyen firmamız müşterilerinin duyduğu güvenin karşılığını hakkıyla vermek için çalışmaya devam etmektedir.